DJI INSPIRE 2 Z KAMERĄ ZENMUSE x5S

System przetwarzania obrazu CineCore2.1
nagrywający wideo w rozdzielczości do 5.2K w CinemaDNG/RAW oraz Apple ProRes. Rozpędza się od 0 do 80 km/h w zaledwie 5 sekund i osiąga maksymalną prędkość 94 km/h i maksymalną prędkość opadania 9 m/s, co jest niespotykaną prędkością i zwrotnością w dronie tej wielkości. Podwójny system baterii
wydłuża czas lotu do maksymalnie 27 minut, a technologia samonagrzewania pozwala na lot nawet w niskich temperaturach. Zwiększona inteligencja dodaje wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, dając nawet pojedynczym pilotom możliwość tworzenia złożonych, dramatycznych ujęć.

Ulepszony system transmisji wideo jest zdolny do podwójnej częstotliwości sygnału i podwójnego kanału, przesyłając strumień wideo z pokładowej kamery FPV i głównej kamery jednocześnie, dla lepszej współpracy pilota i operatora kamery.

O firmie

Firma EXPEDRON zajmuje się produkcją filmową oraz wykonywaniem zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnego drona. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie i spełniamy oczekiwania klienta. Ponadto świadczymy dodatkowe usługi z użyciem drona, jak np. inspekcje wizyjne z powietrza, tworzenie ortofotomap, modeli 3D budynków i obiektów budowlanych czy też pomiar mas ziemnych.

Filmy wideo

Nieruchomości

Imprezy, przyjęcia, ważne wydarzenia

Inspekcje wizyjne

Dwóch operatorów drona

Nocne ujęcia

Drony znajdują szerokie zastosowanie, a filmy nagrywane przy ich pomocy spotykamy już nie tylko w dużych produkcjach, serialach czy programach informacyjnych.  Filmy z powietrza wykorzystywane są w spotach reklamowych, w prezentacjach nieruchomości, filmach promocyjnych, relacjach z imprez sportowych, czy koncertów.
Materiały rejestrowane przy pomocy dronów, znajdują zastosowanie również przy monitorowaniu inwestycji, zarówno tych dużych, jak np. budowa dróg, ale również w tych mniejszych, jak budowa domu. Pozwalają one wykonać szczegółową dokumentację fotograficzną, a także niecodzienną prezentację, która może uatrakcyjnić ofertę dewelopera, czy biura nieruchomości.
Coraz częściej drony doceniane są również przez biura projektowe, architektów czy geodetów.

CENNIK

Wyjście HDMI lub livestreaming na YouTube / Facebook

Możliwość podłączenia sprzętu pod telebim/ telewizor i transmisji obrazu na żywo w jakości HD lub livesteaming na YouTube lub Facebook.

FAKTURA

Wystawiamy faktury za wykonane usługi a podane ceny są cenami brutto.

Anna Kubatta | ul. Młyńska 1 | 47-330 Januszkowice

Tel: +48 608 551 502

E-Mail: info@expedron.pl