Podczas filmowania, czy fotografii weselnej wykorzystywane są drony. Pozwalają one uzyskać niesamowite ujęcia. Fotografia z powietrza daje niezwykłe, efektowne zdjęcia, które znacząco wzbogacają album ślubny.

Kadry zarejestrowane przy pomocy drona, pozwalają spojrzeć na to niezwykłe wydarzenie z całkiem innej perspektywy. Pamiątkowy film ze ślubu i wesela będzie o wiele ciekawszy, gdy uzupełni się go o ujęcia z powietrza, np. wyjście pary młodej z kościoła, życzenia gości, a następnie przejazd do sali weselnej.

Filmowanie dronem, wymaga odpowiedniego sprzętu, umiejętności i doświadczonego operatora. Dzięki temu film będzie miał wysoką jakość i będzie wspaniałą pamiątką na lata.

Doświadczony operator z odpowiednimi uprawnieniami to gwarancja nie tylko wysokiej jakości nagrania ale przede wszystkim bezpieczeństwa gości weselnych i samej Młodej Pary.

Co możemy dla Ciebie zarejestrować, przy pomocy drona?

– Wyjazd z domu, „bramy”
– Wejście / wyjście z kościoła
– Życzenia gości (o ile są składane na zewnątrz)
– Przejazd do sali weselnej
– Powitanie młodych przed salą weselną
– Sesję plenerową
– Dodatkowe ujęcia do filmu weselnego (przebitki)

Jeśli masz już swojego kamerzystę, czy fotografa, wspólnie z nim ustalimy szczegóły oraz przekażemy mu materiały, aby mógł zmontować cały materiał w spójną całość. Możemy też niezależnie, wykonać dla Was film z zarejestrowanych przez nas ujęć, czy też przygotować fotografie.